2 lipca 2021

Ta PRZYPRAWA skutecznie SPALA TŁUSZCZ! Wypróbuj jej niesamowite działanie!

Cynamon posiada działanie, o którym wiele osób nie ma pojęcia. Ta przyprawa, którą dodajemy do ciast, a nawet do mięs, spala tłuszcz na potęgę. Cynamon jest prawdziwym pogromcą tłuszczu.

Smaczny i skuteczny

Cynamon jest dość popularny w naszej kuchni. Wiele osób trzyma go na półce w kuchni i czasem dodaje do kawy, kakao czy do ciast. Cynamon posiada działanie, które spala nasz tłuszcz. Gdy będziemy dodawać go do różnych dań z łatwością stracimy zbędne  kilogramy, które nam przeszkadzają. Cynamon pasuje do sałatek owocowych, jogurtów, dań z mięsem , naleśników czy do owsianki.

Cynamon a zdrowie

Spożywanie cynamonu ma wpływ na nasze zdrowie. Ta popularna przyprawa posiada właściwości, które hamują procesy starzenia, obniżają też ciśnienie i działają anty nowotworowo. Ponad to cynamon wpływa na zahamowanie choroby Alzheimera , zwalcza pasożyty. Przyprawa ta hamuje rozwój choroby wrzodowej oraz przyspiesza gojenie się ran i owrzodzeń.

Pexels

Tylko nie za dużo!

Jedyne na co musisz uważać, gdy spożywasz cynamon, to jego ilość. Cynamon w nadmiarze szkodzi. Lekarze ostrzegają, że maksymalna dzienna dawka dla dorosłego człowieka to jednak mała łyżeczka. Gdybyśmy spożywali więcej tej przyprawy to wówczas narażamy się na chorobę wrzodową żołądka. Możemy też za bardzo obniżyć ciśnienie krwi. Pod żadnym pozorem nie możemy wdychać cynamonu. Jest ona bardzo szkodliwy dla naszych dróg oddechowych. Bardzo łatwo można się  nim zakrztusić i podrażnić płuca. . Stosujmy cynamon, ale z umiarem!

Źródło: Gotujmy

Zdjęcia: Pexels

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.