Piotr Gąsowski w nowym programie. Musiał spełnić nietypowe warunki!

Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz to jurorzy nowego programu Polsatu.

Jak informuje stacja:

 

„Family Food Fight” to program, którego celem jest pokazanie wspólnego rodzinnego gotowania, domowych i regionalnych przepisów, często przekazywanych z pokolenia na pokolenie. To show pełne smaków, doprawione rodzinnymi kłótniami, wzruszającymi chwilami i zabawnymi wpadkami, które jednak zawsze kończą się celebracją wspólnego przygotowywania i spożywania posiłków.

 

nadaje się do programu o gotowaniu? – https://www.instagram.com/piotr.gasowski.official/

 

Pisząc o nowym show Piotr Gąsowski wbił szpilę koledze z programu „Twoja twarz brzmi znajomo” czyli Maciejowi Dowborowi.

 

Los bywa jednak przewrotny… To Maciek @maciej_dowbor od 5-lat marzył aby w programie , w którym on byłby współprowadzącym, zamiast „starego i brzydkiego” Gąsa , partnerowała mu znacznie „młodsza i piękna” kobieta! 🤣I co?! I stało się jednak inaczej… 😂😂😂! To jest ironia losu! A w tym przypadku… moja wielka radość , że biorę udział w programie #familyfoodfghtpolska obok jednej z najpiękniejszych Polek!!! Ewunia @ewawachowicz jest wspaniałą, ciepłą i inteligentną osobą, od której będę miał przyjemność , wiele się nauczyć!

– cieszył się Gąsowski.

 

W odwecie Maciek Dowbor ujawnił, jakie szczególne warunki musiał spełnić Piotr, by zostać jurorem w „Family Food Fight” :

 

…wzieli Cię po warunkach – sam popatrz : Ewa ekspert TV od gotowania , Adam – zawodowy kucharz… i brakowało im jedynie obżartucha wiec się załapałeś 😂😂😂😂😂

– zadrwił Dowbor.

 

I to chyba był cios poniżej pasa! 🙂

 

Premiera „Family Food Fight” planowana jest na jesień 2021 r.

 

Zobacz też: Szarlotka Moniki Richardson ma niespotykane właściwości. Sprawia, że…

MM

Poprzedni artykuł

Pancakes, czyli amerykański sposób na pyszne placuszki!

Następny artykuł

111-latek znalazł SPOSÓB na długowieczność! Je głównie TEN jeden produkt! Spróbujesz?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *