1 października 2021

Nie możesz zasnąć? Budzisz się w nocy? Koniecznie TO wypij!

Jeśli miewasz problemy ze snem, a na samą myśl o pójściu spać odechciewa ci się wszystkiego, to koniecznie wypróbuj ten napój. Sprzyja zaśnięciu i dobremu wypoczywaniu. Zrobisz go w kilkanaście minut i zapomnisz o problemach ze snem.

Bezsenność

Coraz więcej osób cierpi na bezsenność. Stres, zmęczenie, długie godziny spędzone przed monitorem nie sprzyjają nocnemu wypoczynkowi i tak potrzebnej nam regeneracji. Do tego praca na zmiany, która potrafi skutecznie zaburzyć godziny snu. Jest jednak sposób, żeby szybko i bezboleśnie zasnąć. Należy przyrządzić specjalny napar i cieszyć się dobrym snem.

Prosty przepis

Aby przyrządzić ten napój musisz użyć ulubionych suszonych owoców. Wystarczy wrzucić do garnuszka kilka sztuk z różnych gatunków. Teraz musisz zalać je wrzątkiem. Tę mieszankę odstaw na 15 minut. Wypij ją przed pójściem spać. Rano obudzisz się wypoczęty i zrelaksowany. Ten napar posiada też dobroczynne właściwości na nasz układ pokarmowy. Gdy będziemy go pić regularnie to raz na zawsze pozbędziemy się wzdęć i kłopotów żołądkowych.

Pexels

Jesienna rozgrzewka

Jesienią warto wybierać ciepłe i aromatyczne napoje. Nic tak nas nie rozgrzeje i nie poprawi nam humoru, gdy za oknem coraz zimniej i ciemniej. Pij herbaty owocowe, dodawaj do nich miodu, imbiru i aromatycznych przypraw. Cytryna sprawi, że żądne przeziębienie nie będzie ci straszne. Pij, więc na zdrowie!

Źródło: Radio Zet

Zdjęcia: Pexels

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.