28 września 2021

Jarosław Kaczyński weganinem?! Krewny ujawnia nawyki kulinarne prezesa PIS!

Czy Jarosław Kaczyński jest weganinem? Czy mięsożercą? Brat cioteczny prezesa PIS zdradza, co lubi jeść Jarosław Kaczyński. Ponoć nie jest wybredny i otwarty na eksperymenty kulinarne.

Dieta prezesa

Jan Maria Tomaszewski, który jest bratem ciotecznym prezesa Prawa i Sprawiedliwości zdradza preferencje kulinarne Kaczyńskiego. Tomaszewski twierdzi, że prezes nie pogardzi nawet wegańskim obiadem. Nie jest w ogóle wybredny. W ten sposób brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego komentuje zaproszenie przez europosłankę Sylwię Spurek prezesa PIS na wegański obiad. Polityk chciałaby rozmawiać z Kaczyńskim o nowej „piątce dla zwierząt”. Spurek powiedziała w rozmowie z Super Expressem:

Panie premierze Jarosławie Kaczyński. Serdecznie zapraszam na miły, smaczny, wegański obiad bez cierpienia. Wiem, że dobro zwierząt zajmuje szczególne miejsce w Pana sercu. Proponuję wegańską zupę pomidorową, wegański „schabowy” z ziemniakami i ogórkami kiszonymi ( na odporność), a na deser torfurnik, czyli wegański sernik.

Wegański obiad?

Jan Maria Tomaszewski uważa, że niewykluczone, że Jarosław Kaczyński przyjmie takie zaproszenie. Taka dieta mu nie straszna. Krewny prezesa PIS powiedział:

Jarek je wszystko, nie jest wybredny, je smacznie, więc jak będzie dobry obiad wegański …to czemu nie. Chociaż problemem może być dla niego ideologia pani Spurek…

Spodziewaliście się, że Jarosław Kaczyński jest tak bezproblemowym konsumentem? Jada wszystko bez zbędnego marudzenia i wybrzydzania. Może polubi dietę wegańską? Jak sądzicie?

Facebook/Prawo i Sprawiedliwość

Źródło: Gotujmy.pl

Zdjęcie: Facebook/Jarosław Kaczyński


Dodaj komentarz

Your email address will not be published.